Tel. Nr. +370 640 779 93
Skype

Įtempiamos lubos


Įtempiamos lubos

Tiek namuose, tiek biuruose ar kitose specializuotose patalpose itin akcentuojama dalis – lubos. Mūsų siūlomos įtempiamos lubos garantuoja, kad galėsime įgyvendinti bet kokį Jūsų sprendimą. Lubos gali būti plokščios, rutulio, lanko, laužytų formų. Taip pat galima pritaikyti bet kokias norimas spalvas, piešinius, faktūras, išgauti 3D ar veidrodinius efektus.

PVC ar tekstilinė plėvelė, ištempta palubėje, ant karkaso, paslėps bet kokius esančius įtrūkimus, patamsėjimus, kabelius, vamzdynų elementus, ventiliacijos, signalizacijos ar priešgaisrines sistemas. Įtempiamos lubos taip pat nereikalauja tinkavimo ar dažymo, jos netrūkinėja, nepakeičia savo spalvos ir nebijo drėgmės. Jos nereikalauja specialios priežiūros, yra lengvai plaunamos, įtempiamas lubas užtenka kruopščiai nuvalyti drėgna šluoste kartą per 4 metus. Ant lubų nesusidaro kondensatas, todėl jos puikiai tinka vonios kambariams, saunoms ir baseinams.

Vienas didžiausių įtemptų lubų pranašumų – sutaupomas laikas. Lubų įrengimas nereikalauja didelio išankstinio pasiruošimo, montuojant šią modernią sistemą patalpos nedulka, o jos įrengiamos greitai ir nesudėtingai. Įprastame gyvenamame plote įtempiamos lubos sumontuojamos vos per kelias valandas.

Į įtemptas lubas galima nesunkiai įmontuoti bet kokius šviestuvų tipus. O naudojant specialią, laidžią šviesai medžiagą, galima įrengti ir šviečiančias lubas. Ant pagrindinių lubų sumontuojami šviestuvai, jie nuleidžiami ir atrodo, kad visos lubos šviečia. Tai suteikia įspūdingumo ir erdvumo pojūtį ir puikiai pagyvina interjerą. Pagal klientų pageidavimus, galima pritaikyti ir bet kokias kitas spalvas ar atvaizdus, nes lubos yra nešamos į spaustuvę, kur pritaikomi piešiniai, nuotraukos ar kiti efektai.

Mūsų specialistai išanalizuos Jūsų poreikius ir pasistengs pritaikyti patį optimaliausią variantą namams. Galime pasiūlyti įvairius apšvietimo variantus ir šviestuvus, fotospaudus, įtempiamas lubas taip pat galima kombinuoti su kitomis pakabinamų lubų sistemomis.

Įtempiamos lubos – puiki originalaus ir erdvaus interjero vizija. Leiskite mums padėti ją įgyvendinti!