Tel. Nr. +370 640 779 93
Skype

Apie mus


Apie mus

 

Visiems žinoma, kad įrenginėjant namus, viena svarbiausių interjero detalių – lubos. Taip pat ne paslaptis, kad tradicinės, baltos, gipso kartono lubos tampa atgyvena ir ganėtinai sunkia užduotimi tiek įsirenginėjantiems būstą, tiek samdomiems darbininkams. Tik retais atvejais galima garantuoti, kad lubos bus tolygios, be jokių įtrūkimų ar kitų defektų.

įtempiamu lubų montavimas

Įtempiamos lubos

Įrenginėjant namus, biurą ar bet kokias kitas patalpas labai svarbus bendras dizaino vaizdas, kuriam būtinos suderintos, tinkamos spalvos ir formos lubos. Jos gali išplėsti erdvę, sukurti optinę iliuziją, sklaidyti šviesą ar tapti puikia dekoracija, kurioje galėsite atskleisti savo originalumą bei vaizduotę.

Naujausių tendencijų ir technologijų pagalba galime pasiūlyti inovatyvų, patogų ir ekonomišką sprendimą – įtempiamas lubas, atveriančias platesnes interjero dizaino galimybes.

Mūsų įmonė siūlo visas reikiamas paslaugas, susijusias su įvairiausių stilių bei dizainų įtempiamų lubų projektavimu ir montavimu. Patirtį sukaupę ir gerai apmokyti specialistai pasirūpins, kad darbas būtų atliktas naudojantis aukščiausio lygio bei kokybės technologijomis, suderintomis su visais individualiais kliento poreikiais. Mielai padėsime Jums išsirinkti tinkantį ir patinkantį stilių bei pritaikysime jį vyraujančiai dizaino specifikai. Suteiksime bet kokio pobūdžio konsultacijas, reikalingas kuo nuodugniau išsiaiškinti klientų norus ir juos įgyvendinti.

Jei norite sukurti jaukius, erdvius ir Jūsų skoniui tarnaujančius namus, su derančiomis ir puikų efektą išgaunančiomis lubomis, kreipkitės, suteiksime aukščiausio lygio konsultacijas ir ieškosime Jums patogiausio sprendimo. Mūsų tikslas – ne tik patenkinti, bet ir viršyti kliento lūkesčiai, lubose atspindintys kokybišką ir vizualiai apgalvotą darbą.